Apartamento Luxo Faria Lima

  • 34 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Centro de História Unilever znajduje się jedynie 13 min piechotą od Apartamento Luxo Faria Lima São Paulo o powierzchni 34 m², natomiast Woods UP znajduje się w pobliżu. Apartament znajduje się w dzielnicy Cunda Island i może pomieścić do 4 gości, kusząc ich basenem.

Apartamento Luxo Faria Lima oferuje balkon i miejsce do siedzenia, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Apartament oferuje bidet, oddzielną toaletę i prysznic. W łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym saunie, słonecznemu tarasowi i obszarowi gier, goście mogą odpocząć i zrelaksować się. Apartamento Luxo Faria Lima oferuje również łaźnię parową i saunę, w których można się zrelaksować i odświeżyć. Centrum fitness w apartamencie pozwala bez wysiłku utrzymać rutynę ćwiczeń.

Oprócz udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak aneks kuchenny, obiekt noclegowy oferuje gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami.

Hala koncertowa Ibirapuera Auditorium jest 2 km od 1-pokojowego apartamentu i 5 km od lotniska Congonhas. Avenida Paulista leży w około 4 km stąd. Dworzec autobusowy Aspasia znajduje się w niewielkiej odległości od obiektu noclegowego.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Apartamento Luxo Faria Lima São Paulo
Studio Novo A 3 Min A Pe Do Shopping Vila Olimpia
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Novo A 3 Min A Pe Do Shopping Vila Olimpia

9.1
Wspaniały 42 opinie
383 m od nieruchomości
The Vila Olimpia
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Vila Olimpia

514 m od nieruchomości
USD 67 USD 60
za noc
Vila Olimpia Flats
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Vila Olimpia Flats

514 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    6 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    8 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness
    • Stoły bilardowe

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Ochrona całodobowa
    • Pralnia

    Opcje gastronomiczne

    • Bar przekąskowy przy basenie
    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci
    • Plac zabaw dla dzieci
    • Sala zabaw

    Odpoczynek

    • Basen typu „infinity”
    • Basen na dachu
    • Basen kryty
    • Parasole plażowe
    • Leżaki
    • Słoneczny taras
    • Ogród
    • Sprzęt do barbeque
    • Sauna
    • Łaźnia parowa
    • Płytki koniec

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Automaty sprzedające
    • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 20:00
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Apartamento Luxo Faria Lima akceptuje zwierzęta?
      Niestety Apartamento Luxo Faria Lima nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Apartamento Luxo Faria Lima jest kuchnia?
      W Apartamento Luxo Faria Lima goście znajdą aneks kuchenny z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    6 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    8 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Apartamento Luxo Faria Lima São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij